Služby

Transfery

V případě zájmu Vám náš personál zajistí i transfer do hotelu z letiště. V případě, že k nám vyrážíte vlastním vozem, uvádíme pro Vás níže popisnou mapu Prahy s vyznačením našeho botelu.

Parkování

Jelikož Vám chceme dopřát maximální pohodlí, nabízíme Vám parkování na parkovišti přímo před botelem Albatros za 100 Kč/den.

Wellness a Thai masáže

Hostům ubytovaným v botelu Albatros rádi zprostředkujeme za zvýhodněné ceny relaxační masáže, kosmetiku, kadeřníka nebo jiné wellness procedury v luxusním tradičním thajském centru masáží s jedinečnou atmosférou a interiéry nedaleko našho botelu, pouze 10min pěšky.

Společenské akce

Botel Albatros je ideálním místem pro společenské události, firemní prezentace a soukromé oslavy. Romantický výhled na Pražský hrad, ideální lokalita v centru města s možnosti božsky levného parkování, prostorné kapacity restaurace a terasy a v neposlední řadě stylový V.I.P. salónek  to vše je Vám k dispozici spolu s přátelskou a milou obsluhou. V případě Vaší poptávky nás kontaktujte, rádi Vám sestavíme nabídku na míru dle Vašeho přání a požadavků.

Firemní jednání

Plánujete – li firemní jednání či setkání partnerů, rádi Vám nabídneme prostory našeho V.I.P. salónku s jedinečnou atmosférou a výhledem na Pražský hrad. Skvělá dopravní dostupnost v centru Prahy, výhodné parkování před botelem a stylový interiér podtrhují jedinečnost tohoto prostoru. Zprostředkování občerstvení, ubytování, transferů, wifi internet a další služby jsou samozřejmostí.

Vyhlídkové jízdy Prahou

Našim hostům nabízíme okružní jízdy Prahou za 450 Kč/osobu.

Okružní jízda: Praha – historické město

Dvouhodinový výlet po centru Prahy.
Průvodce Vás provede po pamatkách jako je Karlův most, Národní muzeum, Národní divadlo nebo Pražský hrad, kde je výlet ukončen.

Okružní jízdu Prahou si můžete objednat při rezervaci ubytování.
Vše pak bude pro Váš pobyt připraveno a nebudete ztrácet čas dalším vyřizováním.

Golf v Praze a okolí

Ať už jste přijeli do Prahy za zábavou nebo služební cestou, jistě si rádi uděláte čas na golf. Na recepci Vám zprostředkujeme a nabídneme vstup na bezpočet golfových hřišť ať už v Praze nebo jeho bezprostředním okolí. Pronájem vozů, transfery  hotelových hostů nebo zprostředkování cenově výhodného taxi je samozřejmostí.

Rezervovat stůl Rezervujte si stůl zdarma, pohodlně a spolehlivě s Restu.cz

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace